0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
David Vrabec
-
-
Petr Hisler
Finished
۰۲:۳۰
Petr Sejk
-
-
Marek Roh
Finished
۰۰:۰۰
Tibor Kolenic
۲
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۰۰:۰۰
Marek Roh
-
-
Ivo Kolacek
Finished
۰۰:۳۰
Zdenek Kasinski
۲
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۰:۳۰
Sturma Patrik
-
-
Bohuslav Kaloc
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Levicky
۱
۳
Darin Kryl
Finished
۰۱:۰۰
Jaromir Cernik
۰
۳
Tibor Kolenic
Finished
۰۱:۰۰
Jakub Stolfa
۳
۱
Linder Ladislav
Finished
۰۲:۳۰
Linder Ladislav
۲
۳
Pavel Fojt
Finished
۰۳:۳۰
Petr Hisler
۳
۱
Pavel Vilhelm
Finished
۰۳:۳۰
David Vrabec
۳
۱
Jaromir Cernik
Finished
۰۴:۰۰
Petr Hisler
۳
۰
Jaromir Cernik
Finished
۰۵:۰۰
Linder Ladislav
۱
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۵:۰۰
Matous Klimenta
۱
۳
Lubos Protiva
Finished
۰۰:۰۰
Darin Kryl
-
-
Sturma Patrik
Finished
۰۰:۰۰
Lubos Protiva
۳
۰
Koubek Vojtech
Finished
۰۰:۳۰
Sturma Patrik
-
-
Darin Kryl
Finished
۰۲:۰۰
Tibor Kolenic
۱
۳
Zdenek Kasinski
Finished
۰۲:۰۰
Havel Ladislav
۳
۲
Jan Knot
Finished
۰۳:۰۰
Jaromir Cernik
۰
۳
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۳:۰۰
Jakub Stolfa
۲
۳
Havel Ladislav
Finished
۰۴:۰۰
Pavel Fojt
۳
۲
Jan Knot
Finished
۰۴:۳۰
Pavel Vilhelm
۱
۳
Vaclav Hruska Sr
Finished
۰۴:۳۰
Jan Knot
۳
۲
Jakub Stolfa
Finished
۰۵:۳۰
Vaclav Hruska Sr
۳
۰
David Vrabec
Finished
۰۵:۳۰
Havel Ladislav
۳
۰
Pavel Fojt
Finished
۰۶:۰۰
Jaromir Cernik
۱
۱
Pavel Vilhelm
inprogress
۰۶:۰۰
  Ukraine Ukraine Win Cup
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۰:۰۰
Aleksandr Storozhenko
-
-
Serhii Udovichenko
inprogress
۰۰:۱۵
Rodion Pirveli
۱
۳
Oleksandr Naida
Finished
۰۰:۳۰
Oleksandr Naida
۱
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۰۲:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۰
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۲:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Andrey Burdakov
۰
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۰۳:۳۰
Andrey Burdakov
۰
۳
Alexander Pogonov
Finished
۰۴:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۰
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۳۰
Vitaliy Krokhmal
۲
۳
Oleksandr Naida
Finished
۰۵:۰۰
Andrey Burdakov
۳
۱
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۵:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۵:۳۰
Sergey Kireev
۲
۱
Andrey Burdakov
inprogress
۰۶:۰۰
  Europe TT Elite Series
Mateusz Repke
۳
۱
Radoslaw Chrzescian
Finished
۰۰:۱۵
Petr David
۳
۱
Jan Zandecki
Finished
۰۰:۳۰
Szymon Radlo
۳
۱
Igor Dabrowski
Finished
۰۰:۴۵
Josef Braun
۰
۳
Robert Floras
Finished
۰۱:۰۰
Karol Wisniewski
۲
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۱:۱۵
Makajew Maciej
۰
۳
Petr David
Finished
۰۲:۰۰
Karol Dzida
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۲:۳۵
Szymon Radlo
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۲:۴۵
Radoslaw Chrzescian
۱
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۳:۱۵
Makajew Maciej
۳
۰
Karol Dzida
Finished
۰۳:۳۰
Mateusz Repke
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۴۵
Mikolaj Szalinski
۳
۲
Igor Dabrowski
Finished
۰۴:۱۵
Radoslaw Chrzescian
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۴:۴۵
Karol Wisniewski
۳
۲
Igor Dabrowski
Finished
۰۵:۱۵
Mateusz Repke
۰
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۵:۴۵
Damian Korczak
۰
۱
Mateusz Golebiowski
inprogress
۰۶:۰۰
  World TT-CUP
Jiri Manas
۱
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۰:۲۰
Nazarii Hrytsyienko
۱
۳
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۰:۲۵
Michal Nemec
۳
۱
Lukas Pour
Finished
۰۰:۵۰
Dmitriy Vahta
۰
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۰:۵۵
Jiri Manas
۰
۳
Michal Nemec
Finished
۰۱:۲۰
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۱:۲۵
Nechyporuk Vadym
۳
۰
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۱:۵۵
Igor Shulkin
۳
۰
Jerry Vasquez
Finished
۰۲:۲۰
Dmitriy Vahta
۱
۳
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۲:۲۵
Alex Averin
۳
۰
Jerry Vasquez
Finished
۰۲:۵۰
Nechyporuk Vadym
۳
۲
Dmitriy Vahta
Finished
۰۲:۵۵
Michael Zhang
۳
۱
Sanjay Jain
Finished
۰۳:۱۵
Valentyn Yunchyk
۱
۳
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۳:۲۵
Alex Averin
۳
۱
Michael Zhang
Finished
۰۳:۴۵
Nechyporuk Vadym
۰
۳
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۳:۵۵
Igor Shulkin
۳
۱
Sanjay Jain
Finished
۰۴:۱۵
Dmitriy Vahta
۳
۱
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۴:۲۵
Jerry Vasquez
۳
۱
Sanjay Jain
Finished
۰۴:۵۰
Dmitriy Vahta
۳
۱
Valentyn Yunchyk
Finished
۰۴:۵۵
Alex Averin
۳
۱
Igor Shulkin
Finished
۰۵:۱۵
Nechyporuk Vadym
۳
۰
Nazarii Hrytsyienko
Finished
۰۵:۲۵
Michael Zhang
۳
۰
Jerry Vasquez
Finished
۰۵:۴۵
Dmitriy Vahta
۱
۲
Nechyporuk Vadym
inprogress
۰۵:۵۵
  Armenia Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۰
۳
Murad Asatryan
Finished
۰۰:۳۰
  Russia Liga Pro
Alexey Vlasov
-
-
Anton Gerasimov
Finished
۰۱:۰۰
Nikolay Zhurba
۳
۲
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۱:۱۵
Roman Astreev
۳
۰
Igor Mihaylov
Finished
۰۱:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۲
Kirill Malahov
Finished
۰۱:۴۵
Ivan Pandur
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۱:۴۵
Igor Mihaylov
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۲:۱۵
Alexander Serebrennikov
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۲:۱۵
Roman Astreev
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Nikolay Zhurba
۱
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۲:۴۵
Vladimir Staroverov
۳
۰
Yuriy Lbov
Finished
۰۳:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۰
Kirill Malahov
Finished
۰۳:۱۵
Alexander Serebrennikov
۲
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۳:۴۵
Igor Mihaylov
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Kirill Malahov
۳
۲
Nikolay Zhurba
Finished
۰۴:۱۵
Yuriy Lbov
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۴:۱۵
Ivan Pandur
۰
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۴:۴۵
Vladislav Chakhur
۲
۳
Yurii Merkushin
Finished
۰۴:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۰
Igor Mihaylov
Finished
۰۵:۱۵
Kirill Malahov
۲
۲
Alexander Serebrennikov
inprogress
۰۵:۱۵
Suntsov Artem
۳
۲
Alexey Vlasov
Finished
۰۵:۳۰
Vladimir Staroverov
۱
۳
Roman Astreev
Finished
۰۵:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید